1
2
3
4
grafika
 
baner-krotoszyn.jpg
Bajki dla dzieci
baner-p6-leftpanel.png
Wiadomości
grafika
Powiązane galerie:
grafika
ikona publikacja20-06-2018 23:45
ikona autorPrzedszkole Nr 6 w Krotoszynie
ikona ilości zdjęć48
Gromadka Puchatka poznaje pracę policjanta

Na czym polega praca policjanta, jakie jest jego wyposażenie do służby oraz jak wygląda komisariat - tego mogły dowiedzieć się dzieci z  Grupy VI             z  Przedszkola nr 6 „Kubuś” w Krotoszynie, które odwiedziły policjantów pracujących w komisariacie Policji w Krotoszynie.  

St. sierż. Bartosz Karwik  zaprosił dzieci do zwiedzania jednostki przy ul. Zdunowskiej, ale i także przeprowadził niezwykle ciekawą pogadankę na temat bezpieczeństwa najmłodszych w różnych sytuacjach. Wspólne spotkanie sprawiło dzieciom wiele radości.

St. sierż. Bartosz Karwik przygotował dla najmłodszych mnóstwo atrakcji. W trakcie spotkania dzieci mogły zobaczyć pomieszczenie dyżurnego obiektu oraz poznać jego zadania wykonywane każdego dnia. Wielką atrakcją okazał się pokaz policyjnego wyposażenia do służby. Maluchy mogły przymierzyć umundurowanie policyjne, co było powodem uśmiechu na twarzy każdego przedszkolaka. Dużym zainteresowaniem cieszył się także policyjny radiowóz. Dzieci miały okazję zapoznać się z sygnałami świetlnymi i dźwiękowymi.

Dzieci podziękowały panu policjantowi  za dobre rady oraz wręczyły pamiątkowy dyplom.  Po tym spotkaniu na pewno żaden przedszkolak nie będzie obawiał się spotkania z policjantem i będzie wiedział, że jest on jego przyjacielem, który chętnie służy pomocą.

Przedszkole Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Krotoszynie

pragnie serdecznie podziękować panu  policjantowi Bartoszowi  Karwik  z Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie  za poświęcony czas,  życzliwość  i  okazane  serce  w spotkaniu  z przedszkolakami. Życzymy  wielu  sukcesów  zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym  oraz akceptacji  i szacunku społecznego.

 

ikona daty21-06-2018, 00:02 ikona autoraPrzedszkole Nr 6 w Krotoszynie ikona wyświetleń498
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt